Instytucja Kultury Miasta Kielce

„Ślad na papierze” – wystawa malarstwa Moniki Nogieć

16.05
-13.06.24

Monika Nogieć – absolwentka Instytutu Sztuk Pięknych w Kielcach, dyplom obroniła z rzeźby pod kierunkiem prof. Henryka Sikory.
Na kieleckiej wystawie zdecydowała się podzielić efektami swojej twórczości, na którą składają się prace wykonane różnymi technikami. Monika Nogieć pracuje jako nauczycielka w Szkole Podstawowej w Lanckoronie oraz jest aktywną członkinią grupy artystycznej „Twórczy Ferment”.
Artystka opowiada o swojej pasji w następujący sposób: „Każdego dnia czuję wdzięczność, że jest mi dane w życiu zajmować się akurat Sztuką. Nie potrafię długo wytrzymać bez malowania, rzeźbienia lub mniejszego rękodzieła.
To jest moje powietrze, trochę misja, żeby przeżyć życie inaczej, żeby zostawić po sobie jakiś ślad.”

https://www.tvswietokrzyska.pl/wiadomosci/kielce/item/66758-slad-na-papierze-moniki-nogiec-w-osrodku-kultury-ziemowit.html

Fotorelacja z wernisażu wystawy „Ślad na papierze” autorstwa Moniki Nogieć, na którym zaprezentowała piękne, pełne ciepła i miłości, barwne obrazy i nastrojowe rysunki. Otwarcie uświetnił występ wokalny córki Heleny. Dziękujemy za ten czas pełen wrażeń i miłych spotkań.😃
fot. Barbara Brzezińska, Marcin Michalski

Galeria
Nadchodzące wydarzenia

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.
Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.

Skip to content