Instytucja Kultury Miasta Kielce

Andrzej Wolski

to nie tylko muzyk, kompozytor, nauczyciel i producent nagrań, ale przede wszystkim pasjonat, który zaraża swoją energią i miłością do muzyki kolejne pokolenia.
Już od najmłodszych lat pobierał lekcje gry na akordeonie, a następnie kontynuował  edukację muzyczną w Państwowej Szkole Muzycznej w Kielcach gdzie założył zespół muzyki elektronicznej „EQ” oraz na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Kielcach.
Andrzej Wolski jest uznanym specjalistą w nauczaniu śpiewu estradowego dzieci i młodzieży. Obecnie pełni funkcję kierownika Ośrodka Kultury „Ziemowit” w Kielcach będącego filią Domu Kultury „Zameczek”, ale jego talent pedagogiczny sięga daleko poza granice Polski.
Jego podopieczni ze Studia Piosenki „AW” regularnie zdobywają nagrody, również na arenie międzynarodowej. Sam Andrzej również został nagrodzony wieloma wyróżnieniami i odznaczeniami za upowszechnianie kultury oraz osiągnięcia pedagogiczne w pracy z młodymi talentami.

Paweł Okła „OKO"

Wokalista, Gitarzysta, Twórca piosenek


W 2011 roku ukończył UJK w Kielcach na wydziale Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej.
W tym samym roku podjął pracę w O.K. „Ziemowit” filii Domu Kultury „Zameczek” w Kielcach jako instruktor muzyki.

Od 2015 współtworzy rockową grupę HOOK, która ma na swoim koncie dwa autorskie albumy, liczne koncerty w całym kraju i za granicą. Aktualnie kończą pracę nad trzecim autorskim albumem.
Paweł koncertuje też po całym kraju z cenionymi artystami polskiej sceny muzycznej.
Od wielu lat z powodzeniem dzieli się ze swoimi uczniami pasją do muzyki.

Pozostałe zajęcia

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.
Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.

Skip to content